zühre pardesü 2014 2015 sonbahar kış modelleri

yorumsuz
1.265 views
zühre pardesü 2014 2015 sonbahar kış modelleri

ZÜHRE GİYİM 2014 2015 SONBAHAR KIŞ PARDESÜ VE KAP MODELLERİ

Zühre giyim 2014 2015 sonbahar kış pardesü ve kap modellerini görücüye çıkardı bile. Kışın kapımıza dayandığı şu günlerde hala kışlık kap pardesü alışverişinizi yapmadıysanız zühre kataloğuna bir göz atmanızda fayda var diye düşünüyoruz.

2014 sonbahar kış zühre kışlık pardesü ve kap koleksiyonunu incelediğimizde deri kap modellerinden, sade kumaş çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşıyoruz. Bu bağlamda 2015 kışına çok sağlam giriyor zühre pardesü.

Aynı zamanda ATV’nin sevilen dizisi diğer yarıma da sponsor olan zühre pardesü ordaki Esmanın şık elbiselerine de sponsor oluyor diye biliyoruz. Aynı zamanda diğer yarım Esma’dan da seçme resimler ekleyeceğiz. Ama şunu da belirtmek gerekiyor ki Dizideki tesettür elbiseler Zühre giyim mi yoksa başka markamı bilmiyoruz.

Neyse Zühre giyim sonbahar kış koleksiyonunu incelemeye devam edelim. Kurban bayramınında yaklaştığı şu günlerde zühre giyimin sizler için kombin yaptığı şık tasarımlarıda incelemenizde fayda var. Harika kombinlerle bayrama ve özel günlere hazırlanmak artık eskisi kadar zor değil. Hazır kombinlerle bunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*