Zuhair Murad 2015 koleksiyonu,Zuhair Murad abiye elbise modelleri

yorumsuz
1.263 views
Zuhair Murad 2015 koleksiyonu,Zuhair Murad abiye elbise modelleri

Zuhair Murad 2015 koleksiyonu,Zuhair Murad abiye elbise modelleri, 2015 ilkbahar yaz Zuhair Murad elbise abiye çeşitleri,Zuhair Murad düğün nişan tuvalet abiye koleksiyonu

Zuhair Murad markasını sadece ünlü bir gelinlik tasarımcı olarak görüyor vede öyle yorumluyorsanız büyük bir yanılguı içerisindesiniz demektir. Zuhair Murad  gelinlik modelleri yanında aynı zamanda bayan gece elbiseleri abiyeler nişan düğün tuvalet modelleri ilede oldukça popüler bir markadır. Bu bağlamda bizlerde web sayfamıza Zuhair Murad 2015 2016 bayan abiye ve gece elbise modellerinden derlediğimiz bir koleksiyon ile çıkıyoruz.

Koleksiyonda özellikle mavi uzun yırtmaçlı abiyeler ve gece kıyafetleri ön plana çıkıyor. Elbette gece elbiselerinin abiyelerin olmazsa olmazları taşlı ve dantelli etekler ve desenlerde Zuhair Murad 2016 koleksiyonunda bizlerin karşısına çıkıyor. 2015 ilkbahar yaz Zuhair Murad bayan elbise koleksiyonu kısaca görülmeye değer diyoruz ve sizleri Zuhair Murad  yeni sezon abiye etek ve elbise modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.
Avrupanın neredeyse tamamında vede Amerika Birleşik Devletlerinde aktif olarak satışa sunulan Zuhair Murad  markası ülkemizde de birçok bayan tarafından yakından tekip ediliyor vede temin edilebiliyor.

Özellikle gösterişi ve dikkat çeken elbiseleri seviyorsanız Zuhair Murad markasına bir göz atın. Gecenin kuşkusuzki yıldızı ve gözde bayanı siz olacaksınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*