versace 2015 koleksiyonu,2015 ilkbahar yaz versace elbise modelleri

yorumsuz
794 views
versace 2015 koleksiyonu,2015 ilkbahar yaz versace elbise modelleri

versace 2015 koleksiyonu,2015 ilkbahar yaz versace elbise modelleri, 2016 versace,versace bayan yeni sezon elbise modelleri

Biraz kaliteci iseniz vede sofistike giyinmeyi seviyorsanız versace 2015 bayan elbise koleksiyonu sizleri büyülemeye hazır. Ünlü italyan moda evi versace İstanbul da faaliyet göstermeye deavm ediyor. Eğer sizlerde versace kalitesini ve özgün modellerini temine tmek istiyorsanız İtalya dılında da buna ulaşma şansınız var. İstanbul nişantaşında versace elbise modellerini bulmak mümküm.

Peki bizler geçelim 2015 2016 versace bayan koleksiyonunu incelemeye. Koleksiyonda ağırlıklı olarak 2015 ilkbahar yaz bayan elbise etek modelleri bulunuyor ama elbetteki versacenin olmazsa olmaz deri ceket ve kaban modelleride galerideki yerini alıyor. Yani bu galerideki ürünleri temin ederseniz 2015 sonbahar kış koleksiyonu versaceden de kullanma şansınız var.

Kısaca versace 2015 koleksiyonunu incelemek gerekirse çizgli ve renkli bir versace bizleri bekliyor. Tam yaz aylarına özel renkli cıvıl cıvıl sofistike bir koleksiyon bizlerle. Ama tabiki siyahtan da asla vzgeçemeyen versace deri siyah elbiseleride koleksiyonuna ilava ediyor. Koleksiyonda elbette İtalyan tarzı ön planda ama artı versace sadece İtalyan kültürünü yansıtıyor dersek haat etmiş oluruz. Versace italyan kültürü yanında artık global bir kültürüde yanssıtıyor. Ülkemizde ne kadar tercih edilir kimler kullanır bunu bilemeyiz ama dünyada özellikle sosyetenin kalbi ersace ile atıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*