Tesettür haşema modelleri,Adasea bayan tesettür haşema modelleri

yorumsuz
783 views
Tesettür haşema modelleri,Adasea bayan tesettür haşema modelleri

Tesettür haşema modelleri,Adasea bayan tesettür haşema modelleri

Ramazan ayının sona ermesi ile tatilciler plajlara ve deniz kenarlarına akın etmeye başladı. Tesettürlü bayanlarda tatillerinde özellikle denizi tercih ediyorlarsa inançlarına uygun olarak haşema modellerini tercih ediyorlar. Bizlerde ağırlıklı olarak adasea markasının bayan tesettür haşema mayo modellerini ekliyoruz.

Tesettürlü bayanlar için haşema yani kapalı mayoları iki kısıma ayırmak mümkün aslında. Birincisi yarı kapalı mayo.Bu genellikle tayt tarzı ve dize kadar oluyor. Aşağıda resimlerde de mevcut zaten. Birde tam kapalı haşema mayolar var. Bunlarda kollar ve bacaklarda tamamen kapalı. Herkes isteiğine zevkine göre haşema mayo modellerini beğenebilir.

Umuyoruz tatile çıkmadan önce beğeneceğiniz alacağınız haşema modellerine örnek oluşturabiliriz. Bu markanın dışında birçok marka daha var. Onlarıda diğer yazılarımızda ekliyeceğiz.

Diğer tesettür mayo haşema modellerine örnek vermek gerekirse; Benin  Dide Esra Üstün Etrucci  Marina Mayo  Mayo Bella,Mayovera , Mustafa Dikmen , Odema , Pierre Cardin, Ranuna ,Sementa , Taifa,Tesmay bu markalarında mayo haşema modellerini diğer yazılarımızda eklemeye çalışacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*