şık topuklu parti davet nişan ayakkabı modelleri

yorumsuz
858 views
şık topuklu parti davet nişan ayakkabı modelleri

şık topuklu parti davet nişan ayakkabı modelleri

 

 Ülkemizde partiler çokta yaygın olmasada nişan ve davetlerde düğünlerde tercih edebileceğiniz tarzda uzun topuklu alımlı şık bayan ayakkabı modelleri galerimizdeki yerini alıyor. Özellikle deri renkli uzun topuklar 2015 2016 sezonunda oldukça popüler olacak gibi. Sizlerde yeni sezon uzun topuklu ayakkabıları almadan önce galerimizi baz alıp, bu modellere göre ayakkabı seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayakkabı bayanların vazgeçilmezi. Eğer bir bayan hiç ayakkabım yok diyorsa en az 20 çift ayakkabısı vardır. İnanmayan saysın.Bayanlar için ayakkabı ve çanta bir tutkudur. Hani bazı çocular için bilgisayar oyunu bağımlılıktır erkekler içinde futbol. İşte bayanlar içinde çanta ve ayakkabı aynen böyle bağımlılık düzeyinde bir tutkudur. Hal böyle oluncada galeride de gördüğünüz gibi harika ayakkabı modelleri her geçen gün vitrinlerdeki yerini alıyor. EE siz değerli bayanlara da kapitalist sisteme uyup alışveriş yapmak kalıyor:))

 

 Galerimizdeki topuklu ayakkabıları daha detaylı görmek için yapmanız gereken herhangi bir resmin üzerine tıklamak. Diğer resimleri ok tuşu ile görme şansınız var.

 nine west, steve madden, tory burch gibi birçok ünlü markadan derlediğimiz ve düğünlerde davetlerde ve partilerde rahatlıkla tercih debilceğiniz bir kombin sunuyoruz sizlere. Aynı zamanda ayakkabıların markalarınıda alt kısımlarına ekliyoruz. Böylelikle rahatlıkla hangi ayakkabının ne marka olduğunu görebilir vede mağazalardan temin edebilirsiniz.

 Aynı zamanda gelin adaylarınında gelinlik altına rahatlıkla kombin yapabilecekleri dantelli uzun topuklu bilekten kavramalı bazı ayakkabı modellerinide ekliyoruz galerimize.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*