Setrems abiye modelleri, 2016 tesettürlü strems abiye koleksiyonu

yorumsuz
1.462 views
Setrems abiye modelleri, 2016 tesettürlü strems abiye koleksiyonu

Setrems abiye modelleri, 2016 tesettürlü strems abiye koleksiyonu, 2015 ilkbahar yaz setrems abiye modelleri

 

Setrems 2015 tesettürlü bayanlara özel muhafazakar taşlı işlemeli abiye modelleri ile galerimizde ki yerini alıyor. Bir düğünde elbette en şık en zarif gelindir ama gelinden sonra gelinin kız kardeşleri yada damatın kız kardeşleri ablaları da birbirleri ile şıklık yarışına girerler. Tamda burada devreye abiyeler girer. 

Galeriyi incelediğimizde strems kalitesi ve özgün abiye modelleri ile 2015 abiye modasında şimdiden yer edindi bile. Artık tesettür giyimde çok derinlere çapa atan setrems markası yeni sezon koleksiyonları ile milyonları kendine bağlamaya devam ediyor.

2015 tesettürlü abiye modellerinden dikkatimizi çeken detaylar ise şöyle. Taşlı gösterişli ihtişamlı gece elbiseleri ön planda. Kırmızı ve yeşil renklerin gözden kaçmadığı setrems koleksiyonu sadece düğün ve nişanlarda değil tesettürlü öğrencilerimizin mezuniyet gecelerinde de kullanılabilecek düzeyde.

 Setremsin bu kadar tutulmasının sırlarından biriside internetten satışı yanı sıra Türkiye’nin birçok yerinde mağaza zincirlerinin bulunması yatıyor. Birçok marka ya sadece mağaza ile hizmet veriyor yada sadece internetten online alışveriş sunuyor. Ama setremste bunların ikiside mevcut. Kimi bayanlar internete güvenmedikleri yada sevmedikleri için mağazaya gidip denemek ve donurarak deneyerek alışveriş yapmak istiyorlar. Kimiside siparişi veriyor netten deniyor olmazsa iade ediyor. Yani her zevke göre alışveriş imkanız setremste sizleri bekliyor olacak. Eğer bu yakınlarda bir abiyeye ihityacınız varsa strems 2015 2016 abiye koleksiyonunu incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*