şeref meselesi oyuncuları kimler

yorumsuz
751 views
şeref meselesi oyuncuları kimler

şeref meselesi oyuncuları kimler,Şeref Meselesi Dizisi oyuncu isimleri,Sibel deryanın kıyafetleri,elbiseleri

 

seref_meselesi_dizisi_oyunculari_isimleri_resimleri_bilgilerburada

 

seref_meselesi_2_bolum_resimleri_oyuncu_isimleri_bilgilerburada

Büyük bir merakla beklenen şeref meselesi nihayet yayınlanıyor. balıkesirden İstanbula gelen bir aileyi işleyen dizi oldukça yüksek reytingler alacak gibi duruyor. Dizinin konusuda oldukça ilginç ve ezber bozacak cinsten. yasemin allen kerem Bursin ve şükrü Özyıldız ile zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin meraklıları şimdiden sabırsız.

 

Şeref meselesi Kerem Bursin Yiğit kimdir? resimleri

 

kerem_bursin-seref_meselesi_kanald_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

şeref meselesi dizisinde  Kerem Bürsin’in adı Yiğit. Kısaca Yiğitten bahsetmek gerekirse; kızların beğendiği bir fiziğe sahip olan!, kibirli eğlenceyi seven, kavgacı birisi. Babasını kaybetmesi ile karanlık tarafını keşfedip intikam hırsına bürünüyor. Ama elbette kötü rolde değil dexter vari iyi rolde karşımıza çıkıyor.

 

 

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ EMİR ŞEREF MESELESİ DİZİSİ

sukru_ozyildiz_seref_meselesi_emir_resimleri_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emir yani şükrü Emir, Hasan ve Zeliha çiftinin 2  numarası, yani küçük biricik  oğlu. tipindende belli olduğu gibi çalışkan erdemli hemde Hukuk fakültesini 1. olarak bitirmiş bir karakter. Yani Yiğit’in tam tersi diyebiliriz. Oldukçada ahlaklı birisi. Emir abisinden farklı ve her zaman aklın adaletin hukukun yolunu izleyecek

 

 

YASEMİN ALLEN SİBEL ŞEREF MESELESİ RESİMLERİ 1. BÖLÜM ELBİSELERİ HANGİ MARKA

 

yasemin_allen_sibel-seref_meselesi_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha öncede dizilerden aşina olduğumuz Yasemin sibel olarak karşımıza çıkıyor. Fiziği ile ön plana çıkan sibel mankenlik yapıyor ve ailesine destek oluyor. Her ne kadar Emire aşık olsada zamanla para ile aşk arasında seçim yapmak zorunda kalacak ve dizide gitgeller sıklıkla yaşanacak. Bakalım sibel parayı mı yoksa aşkımı seçecek?

 

 

Şükran ovalı şeref meselesi derya karakteri resimleri elbise kıyafetleri

 

sukran_ovali_derya_seref_meselesi_resimleri_elbiseleri_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şükran dizide 23 yaşında temiz yüze ve düzgün fiziğe sahip. Özgürlüğüne düşkün ve birazda ayran gönüllü bir karakterde karşımıza çıkıyor şeref meselesinde. Deryada üvey babasından şikayetçi vede rahatsız evi terk etmek ve üvey babasından kurtulmak istiyor. Başlarda Yiğit’ten hoşlanıyor ama zamanla göreceksiniz ki Yiğitten nefret edecek. Ama zamanla tekrar Yiğite geri dönecek. Yani Şeref meselesinde derya Yiğit’ten vazgeçemiyor ama bakalım Yiğit Derya ya geri dönecek mi?

 

 

Şeref Meselesi Burcu biricik Kübra karakteri resimleri elbise modelleri kıyafetleri hayatı

burcu_biricik_seref_meselesi_kubra_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kübra temiz kalpli bir iyi aile kızı. Oldukça saf ve iyi bir şekilde yetiştirilmiş. Bacaklarındaki sakatlık onda bir kompleks oluşturuyor. Yiğitin ona arkadaşça yakınlığını aşk sanıyor ve büyük bir yanılgıya kapılıyor ve buda Kübra’ya zamnla zarar veriyor.

 

 

Tilbe Saran dizideki adı zeliha

seref_meselesi_tilbe_saran_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeliha Hasanın eşi ve 50 li yaşlarda.Aklında hep İstanbula dönmek var. Balıkesir’^de yaşıyor. İstanbul’a dönüyor ama İstanbul eski İstanbul değil.bunu zamanla öğrenecek.

 

 

 

 

 

şeref meselesi,dizi,oyuncu resimleri,hayat,hikayeleri,1. bölüm elbiselerikübra kıyafetleri,sibel şeref meselesi 1. bölüm elbise modelleriiseref meseleis oyunculari kim,seref meselesi 1.bölüm,sibel yasemin elbiseleri hangi marka,şeref meselesi dizisi oyuncu kıyafetleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*