saçlar neden aşırı dökülür, saçların dökülmesini ne engeller

yorumsuz
902 views
saçlar neden aşırı dökülür, saçların dökülmesini ne engeller

saçlar neden aşırı dökülür, saçların dökülmesini ne engeller, saçlara iyi gelen besinler nelerdir

Saç dökülmesi belkide çağımızın en büyük sorunlarından birisi. Özellikle de erkekler için büyük sorun saç dökülmesi peki ama saç dökülmesine iyi gelen besinler nelerdir. Saçların daha az dökülmesi için hangi besinleri kullanmalıyız şimdi bunlara göz atalım.

öncelikli olarak saçlarınızda jöle saç spreyi kullanıyorsanız ya bırakın yada hergün mutlaka saçlarınızı akşam yıkayın. Hani yok bu jöle saça iyi geliyor besliyor hikayesine inanmayın. Bende işe yaramadım açıkça söyliyeyim.Saçıbesleyen kaliteli bir jöle aldım baktım daha çok dökülüyor saçım. Sonuçta doğal değil.

Özellikle haber 7 den aldığımız saç kürüne göre kefir saç için biçilmiş kaftan.Bu yüzden kefir ile saçlarınızı harika bir şekilde güçlendirebilrisiniz. şimdi gelelim kefir kürüne.

KEFİR SAÇ GÜÇLENDİRİCİ FORMÜL

Bir bardak kefirin içine , bir tatlı kaşığı kale, bir tatlı kaşığı maka, kullanarak saçlarımız için süper bir karışım yapmış oluruz. Peki ama kale ve maka nedir buna bakalım.

Bir tanesi ‘kale’ yüksek oranda iyot içeriyor, aynı zamanda doğal bitkisel kükürt içeriyor. Bu saç sağlığı için çok önemli.

‘Maka kökü’ ise saçların uzamasını teşvik ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*