Saç Yağlanması ve Dökülmesine İyi Gelen Bitkiler İbrahim Saraçoğlu

yorumsuz
430 views
Saç Yağlanması ve Dökülmesine İyi Gelen Bitkiler İbrahim Saraçoğlu

Saç Yağlanması ve Dökülmesine İyi Gelen Bitkiler İbrahim Saraçoğlu,Saracoglu yagli saclar için LAVANTA kürü

 

Yağlı saçlar erkekler ve bayanların uğraştığı sorunlardan birisi. Özellikle erkeklerde yağlı saç kaşınmayı ve dökülmeyi tetikliyor. Peki ama yağlı saçların bitkisel tedavisi varmı? Bu sorun un cevabını ibrahim Saraçoğlu katıldığı bir programda açıkladı. Özellikle bitkisel kürleri ile birçok vatandaşımıza çare olan saraçoğlu yağlı saçlar içinde bir kür tarifi yaptı. Ama önce elbette doktorunuza başvurmanızı belirtelim.

 

lavanta_kuru_ibrahim_saracoglu_sac_dokulmesi_tedavisi_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

Yağlı saçlarda imdadımıza Lavantanın yetiştiğini belirtiyor İbrahim Saracoglu hocamız. Bizlerde edindiğimiz bilgilere göre yağlı saçlar için lavanta kürü tarifini ekleyelim.

 

 

YAĞLI SAÇLAR İÇİN LAVANTA KÜRÜ TARİFİ:

Gerekli malzemeler:

Yaklaşık 1 tutam lavanta

2 yada 3  su bardağı  klorsuz temiz  su

Suyun içine lavantaları atınız ve  yaklaşık 8 dakka kadar kaynatın. Daha sonrta bunu süzünüz.Oluşan bu karışımı ılık bir şekilde saç ve diplerine yedirerek uygulayınız.otuz dakka bu şekilde bekleyin ve saçlarınızı durulayınız.

Saçınızı, kükürtlü sabunla yıkadıktan sonra bu lavanta kürünü uygulayınız. özellikle İbrahim hocamız saçlar için şampuan kullanmamamızı belirtiyor. İçerisinde birçok kimyasalların olduğunu muhakkak.Ama kükürtlü sabun istemiyorsanız saçınıza uygun bitkisle bir şampuanı tyercih edin. Çünkü bu kür bu tarif temiz saçlara uygulanıyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*