oturma odası dekorasyon modelleri

yorumsuz
543 views
oturma odası dekorasyon modelleri

Oturma odası dekorasyon modelleri,Oturma odası dekorasyon fikirleri,küçük oturma odasını nasıl dekor ederim

 

Ev dekorasyon işini genellikle bayanlar üstlenir. hal böyle olunca değişik göz alıcı fikirler bekşenir ev hanımlarından. Elbette bunun için bütçe ön plqanda gözüksede bunun yanında bazı ufak dokunuşlar ve detaylarla harika oturma odası dekorasyonları mümkün.

 

Dekorasyon tamamen zevke kalmış bir durum ama bunun yanı sıra bazı ev dekorasyonları varki beğenmemek elde değil. Bizlerde galerimize Modern şık yeni oturma odası ev dekorasyon fikirleri ile ilgili resimler ekliyoruz.

 

Oturma odasında ilk önce mutlaka ama mutlaka TV’nizi televizyonunuzu duvara monte etmeye bakın. Artık ünitede duran televizyon devri gerçekten de geçti. O yüzden televizyonu mutlaka   duvara monte ettirin.

 

Daha sonra yapmanız gereken cam kenarlarını renkliperdeler monte etmek. Mesela english home falan harika renkli fon perdeler kullanın.

 

Bu arada odanızda asıl göz alan avizeler olacaktır. renkli taşlı avizeler odanızda göz lan en önemli faktördür.

Gelelim duvar kağıtlarına. Duvar kağıtları günümüzde yine çok trend. Özellikle renkli duvar kağıtları 2016 yılında ön plana çıkıyor. Duvar kağıdı dekorasyon modellerinde kimileride pastel renkleri sever. Ama bu sene pastel duvar kağıtlarından ziyade renkli duvar kağıtları moda. Bundan haberiniz olsun.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*