mahidevranfethiye oteli yorum, mahidevranölüdeniz islami otel,ölüdeniz mahidevran nasıl

yorumsuz
1.835 views
mahidevranfethiye oteli yorum, mahidevranölüdeniz islami otel,ölüdeniz mahidevran nasıl

mahidevranfethiye oteli yorum, mahidevranölüdeniz islami otel, fethiye ölüdeniz muhafazakar otel,mahidevran tesettür otel mi?,ölüdeniz mahidevran nasıl gidelim mi

 

Muhafazakar kesimin tatil ihtiyatacını karşılayan otellerin sayısı her geçen gün artıyor. Bizlerde bu sayfamızda internette reklamını gördüğümüz mahidevranölüdeniz otelini inceleyerek başlıyoruz.

tatil_oludeniz_mahidevran

Bundan birkaç yıl önce muhafazakar otellerin sayısı hem çok az hemde çok pahalı idi. Durum böyle olunca islami tatil yapmak isteyenler genellikle villa kiralama yöntemini seçiyorlardı.

mahidevran_oludeniz

Ama bu sene oldukça fazla sayıda islami muhafazakar otel açıldı. İslami otel derken bazılarımızın aklına yahu diğer otellere gidenler müslüman değil mi kardeşim:) gibi soruylar gelebilir..Burda anlatmak istediğimiz örneğin bayan erkek ayrı havuzu olan ve alkollü içecekler bulunmayan otelleri kasdediyoruz.

Evet hamidevranölüdenizde tatilimizi yaptık Şimdi sıra geldi olumlu ve olumsuz düşüncelerimize.

Genel olarak tatilimizden memnun olduğumu belirtmek isterim öncelikle.

 • Ölüdenize girerken mahidevranölüdeniz sitesine girip otelin telefonuna baktık hani arayıp yer sormak için ama malesef sitede yer alan telefon tatil firmasının telefonuydu ve bayramda kapalıydı. Aklımıza şu geldi ya nasıl bi otelki sitesinde otelin telefonu y0k.Acaba yoksa böyle bi otelyok mu dedik:) Ama ölüdeniz girişinde sol tarafa dönen kavşakta mahidevran tabelasını görünce rahatladık. Ama tabelayı görene kadar aklımda da bir şüphe yok değildi:)

mahidevranoludeniz oteli Önce Olumlu taraftan başlayalım.

 • Otelde genel olarak aileler ve muhafazakar diyebileceğimiz aileler ağırlıklı.

 • Bayanlar havuzu ayrı olarak var. Mescit üst kısmında kapalı şekilde bayanlar havuzu var.

 • İlk aşamada rezervasyon yaptırdığımızda diğer islami muhafazakar otellere göre daha uygun fiyat.

 

Şunuda belirtmekte fayda var muhafazakar otel derken elbette açık mayoluda havuza girilebiliyor.Hani aile oteli arayan kişilerde bu oteli tercih edebilir.

 

 • Mahidevranölüdeniz tatilimizin olumsuz tarafları

 • Otelin otoparkı yetersiz. İlk gün gittiğimizde içerde yer yoktu araç parkı için. Arabayı girişte güvenliğe bıraktık daha sonra yer açılınca içeri alabildik.

 • İlk olarak çocuklar konusunda sıkıntı yaşadık. Bayramın 1. günü çocuklara yönelik akşam bir dans şov vardı bir çalışan çocukları oynattı. Hani klasik otel eğlenceleri tren cuf cuf falan. Ama 2. gün yada 3. gün çocuklar alışkanlık olarak sahneye çıktılar saat 21.00  kimse yok saat 22 kimse yok:) Bayramın 2. günü tatile gelen bir bayan çıkıp çocukları oynattı :) çocukları eğlendirme konusunda oldukça zayıf kaldılar. Saat 22 de büyüklere yönelik michael jackson ve yöresel dans gösterileri oldu ama çocuk animasyon konusunda bence zayıftı.

 • Resimde de gördüğünüz büyük havuzda tek bir kaydırak var oldukça yetersiz. Genelde çocuklar kullanıyor ve sıra oluyor.

 • Günlük animasyon olarak dart ve havuz topu var.

 • En dikkat çekici olanıda akşam yemekten sonra bahçede çay içmek için sıra beklemek oldu:)

 • Akşam yemeği saat 19.30 da. Hani açık büfe otel ama yemek saati gelince herkes kapı önünde bekliyordu. Sebebini soruncada çoğu kişi son saatlere doğru bazı yemeklerin kalmadığını söylediler. Aslında bu sorunu bizde bikaç kez yaşadık. Hani şu var kahvaltının yada yemeğin son yarım saatinde gelirseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ama yemekler açık büfe o konuda sıkıntı yok.

  Otelin kendine ait deniz plajı yok. Ama otel plaja çok yakın halk plajını kullanabiliyorsunuz. Yada 15 dk yürüyerek asıl ölüdeniz plajına gidebiliyorsunuz

Şimdilik yazacaklarım bu kadar bikaç resimde atacağım tatille ilgili. Yaz sonuna doğruda mahidevranbodrum oteline gideceğim. mahidevranbodrum oteli ile ilgili tatil düşüncelerimide sayfama taşıyacağım.

 

Bu sene Mahidevranölüdeniz muhafazakr kesime hitap eden yenilenmiş odaları ile kaliteli hizmet vereceğini söylüyor. Bizlerde temmuz ayında bu otele giderek tatil yapacağız ve deneyimlerimizi olulu yada olumsuz görüşlerimizi sayfamıza taşıyacağız.

tatil

Resimlerdeki ve anlattıkları gibi çıkarsa iyi ve güzel bir tatil olacağına inancım tam ama temmuz sonunda tekrar bir yazı kaleme alarak mahidevranölüdeniz otelini ve hizmet kalitesini değerlendirerek sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Şimdi sizlere mahidevranölüdeniz otelinden bazı resimler ve bilgiler ekliyoruz. Unutmadan mahidevranbodurm otelide mevcut..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*