limon suyunun cilde faydaları nelerdir,limonun güzellik sırları

yorumsuz
442 views
limon suyunun cilde faydaları nelerdir,limonun güzellik sırları

limon suyunun cilde faydaları nelerdir,limonun güzellik sırları

Limon suyunun faydalarını blog sayfamızda saymakla bitiremiyoruz.Şimdide sayfamıza limon suyunun cilde ne gibi faydaları var bundan bahsetmek istiyoruz.

limon_guzellik_sirlari_faydalari_cilde_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

Lİmon suyu cildinize parlaklık kazandırır. Yani sabahları cildinizi limon suyu içeren su ile yıkarsanız cildiniz gün içerisinde çok daha parlak olacaktır

limon_suyu_cilt_beyazlatma_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dişlerinizi beyazlatmak için bilinen en belirgin özelliklerden birisi muz kabuğunun iç kısmıdır.Yine buna benzer bir doğal yöntem var. Eğer sizlerde pahalı ve kimyasal içeren diş beyazlatma yöntemlerini istemiyorsanız size güzel bir karışım tarifi verelim.

Limon suyu ile karbonatı karıştırın ve ve elde ettiğiniz macun kıvamındaki karışımı dişlerinize uygulayın. Dişlerinizin birkaç ton beyazladığını fark edeceksiniz.

 

limon-suyu-faydalari-siyah_nokta_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

Sadece bayanların değil erkeklerinde en büyük sorunlarından birisi özellikle yağlı cilde sahip olduklarında oluşan siyah noktalardır. Peki ama bu siyah noktaları doğal ve bitkisel yolla nasıl yok ederiz.

Bir miktar pamuğa birkaç damla limon suyu damlatınız ve uyumadan önce bunu cildinize uygulayarak temizleyin. Siyah noktalar için ise yarım limon suyunu balla karıştırıp siyah noktalı bölgeye uygulayarak yedirin. 5 dakka kadar bekleyip soğuk suyla cildinizi yıkayın. Bu sayede siyah noktaların azaldığını göreceksiniz.

 

limon_suyu_sac_rengini_acar_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle lise çağlarında gençlerin yada bazı gençlerin diyelim saç rengini açmak gibi dertleri olur. Elbette bunu artık boyalarla yapıyoruz ama bunu doğal yolla limon suyu ile yapmakta mümkün.

Limon suyunu saçlarınıza püskürtün ve güneşe çıkın. Doğal yolla elde ettiğiniz gölgelerinizin oluştuğunu fark edeceksiniz.

 

 

limon suyu cildi beyazlatır mı limon suyu cilt gül suyu cilde iyi gelirmi maden suyu cilde iyi gelirmi limon sivilceye iyi gelirmi limon sivilcelere iyi gelirmi limon yüze iyi gelirmi limon cilt lekelerine iyi gelirmi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*