kara sevda 10. bölüm nihan elbiseleri hangi marka, kara sevda 16 aralık dizi elbiseleri

yorumsuz
1.038 views
kara sevda 10. bölüm nihan elbiseleri hangi marka, kara sevda 16 aralık dizi elbiseleri

kara sevda 10. bölüm nihan elbiseleri hangi marka, kara sevda 16 aralık dizi elbiseleri, kara sevda emir kemal ve nihan 10 ve 11. bölüm elbiseleri neler ve hangi markalar

Kara sevda dizisi dolu dizgin devam ediyor. Bizlerde sayfamıza kara sevdanın 16 aralıkta yayımlanan 10. bölümde özellikle nihan kemal ve emirin giydikleri elbiseleri elbiseleri sayfamıza taşıyoruz.

 Nihan-üçlü-kolye_bendis

10. Bölüm 2. Fragmanı

Kara Sevda

Nihan evliliği ile ilgili gerçeği anlatacak mı?

Kemal’in, Nihan’ın evliliğiyle ilgili büyük sorusuna karşılık Nihan’ın kaçacak yeri kalmaz. Nihan’ın itirafı, Kemal için yeni soruların başlangıcı olacaktır.

Emir, Kemal’e oynadığı oyunu kimin bozduğunu araştırır. Düşmanlarını tek tek gözden geçirir ve ilk şüpheli ismin sorgulamasına başlar. “Köstebeği” bulmaya doğru hızla ilerlerken, bir yandan Kemal’le ödeşmek için, ailesindeki en zayıf halkalar hedefi haline gelir.

Zeynep, Salih’le içine düştüğü evlilik çıkmazından kurtulmaya çalışırken, aklına bile gelmeyecek bir yöne doğru sürüklenir. Tarık’sa kendi kanatlarıyla uçmak isterken, hiç hesap etmediği bir oyunun içine düşer.

Vildan ve Önder, geçmişlerinin ortaya serilmesine engel olmak için gururlarını bir yana bırakır. Leyla’nın kapısı bir kez daha çalınır. Bu sırada Nihan, Emir’e hayatını teslim etmesine sebep olan “o gece”ye dair ilk kez büyük bir kuşku duyar. Eline geçen izin peşine düşmek için bir saniye bile beklemez.

Kemal, Nihan’ın aklına düşürdüğü sorunun cevabını ararken, Nihan da sonu belirsiz karanlık bir yolda ilerler. Öte yandan Emir, Kemal’e yardım eden “köstebeği” bulur. Cezasını keser.

Nihan ve Kemal’in farklı çıkış noktalarından başladıkları yolculuk, ikisini de hayatlarındaki en kritik dönemece getirir.

Savrulup geldikleri nokta, ikisi için de yepyeni bir kördüğüme sebep olacaktır.

Yayın Günü:16 Aralık Çarşamba
Yayın Saati:20.00

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*