Kara Para Aşk Elif’in Tuba Büyüküstün’ün Elbiseleri, kıyafetleri

yorumsuz
2.135 views
Kara Para Aşk Elif’in  Tuba Büyüküstün’ün Elbiseleri, kıyafetleri

Kara Para Aşk Elif’in  Tuba Büyüküstün’ün Elbiseleri, kıyafetleri, Kara para aşk elifin takılar, Tuba Büyüküstün kara para aşk elifin elbiseleri ve takıları hangi marka, online Kara para aşk elbiseleri ve takıları Ömer’in ceketi

 

Sayfamıza Kara Para Aşk dizisindeki Elif’in Tuba Büyüküstün’ün Kıyafet ve takılarını ekleyerek devam ediyoruz. Sevilen Dizi kara para aşk 18 Haziran 2014 te 13. bölüm ile sezon finalie girdi. Kısa sürede büyük ses getiren dizide sezon finalinde birçok soru işaretide beraberinde kafaları karıştırdı. Ömerin abisinde elmasların ne işi vardı?

14. bölüm kara para aşk dizisini sevenleri merakla bekleyedursun bizlerde Tuğba Büyüküstün’ün dizide kullandığı takıları ve elbise markalarını sayfamıza taşıyoruz.

Elif’in yani Tuba Büyüküstünün takılarını incelediğimizde genellikle karşımıza bendis markası çıkıyor. Lidyana.com da da sıklıkla satıldığını gördüğümüz bendis markaları kolyeler küpeler Tuba büyüküstünde sık sık karşımıza çıkıyor. Eğer sizlerde Kara para aşkta Elif’in yani tuğba Büyüküstünün tarzını beğeniyorsanız BENDİS markasını netten araştırmanızda fayda var. Fiyat aralığının da çok yüksek olmadığını belirtmek isteriz.

Aşağıyada ekledik BENDİS miğfer küpe Elif (tuba Büyüküstün ) Kara Para Aşk dizisinde sıklıkla takıyor. Şuanki lidyanadaki güncel fiyatı 141 TL. Sizlerde inceleyebilirsiniz.

Yine Elifin taktığı kolyelerde burada mevcut.

Yine Elifin yani Tuğba Büyüküstünün Taktığı gözlükte RAY-BAN markalı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*