Kalem etek modelleri, deri kalem etek giyen ünlüler

yorumsuz
1.235 views
Kalem etek modelleri, deri kalem etek giyen ünlüler

Kalem etek modelleri, deri kalem etek giyen ünlüler;Kalem etek kombinleri,2015 kalem etek modelleri

 

Deri etekler dünyada hiçbir zaman modasını kaybetmiyor. Özellikle bayanların sıklıkla tercih ettiği deri etekler 2014 yılında olduğu gibi 2015 ilkbahar yaz aylarında da oldukça popüler olacak. 2015 yılında özellikle kalem tipi etek modelleri de bayanların sıklıkla tercih ettiği etek tarzlarından olacak. Özellikle ünlüler kalem etek modelini davetlerde kırmızı halıda tercih ediyorlar. Galerimizde de göreceğiniz gibi Hollywood’un birçok ünlüsü deri kalem etekten vazgeçemiyor.

 

Deri kalem etek modelleri genellikle siyah tercih ediliyor. Ama kırmızı parlak mavi bordo gibi kalem etek modelini tercih eden bayanlarda mevcut.

 

Ama belirtmekte fayda var ki özellikle formunuza dikkat ediyorsanız ve kilo sorununuz yoksa kalem tipi etek modellerini tercih edin. Aksi halde kilolarınız kalem etekten dışarı olumsuz bir görüntü sergileyebilir. Sırf bu tarz etek giymek için bile belkide zayıflamaya değer diye düşünene bayanlar vardır.

 

Eğer hala 2015 sezonuna ait gardırobunuzda kalem etek tarzında boşluklar varsa galerimizi inceleyip bir fikir edinebilir ve buna göre alışveriş yapabilirsiniz.

 

Galerimizde kalem etek modellerini nasıl kombin edeceğinize dair fikirlere de ulaşmanız mümkün. Ünlülerin nasıl kombin yaptıklarına dair örnekleri galerimizde görebilirsiniz.

 

 

 

 

kalem etek modelleri ve fiyatları kalem etek fiyatları uzun kalem etek modelleri kalem etek kalıbı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*