ipekyol bayan ofis elbise modelleri, çalışan bayan etek pantolon ipekyol 2015

yorumsuz
691 views
ipekyol bayan ofis elbise modelleri, çalışan bayan etek pantolon ipekyol 2015

ipekyol bayan ofis elbise modelleri, çalışan bayan etek pantolon ipekyol 2015

 

Çalışan bayanlar iş yerinde hergün değişik elbise giydikleri için genelde farklı tarz ve modelde elbise bulmakta zorlanırlar. Tamda burada ipekyol devreye giriyor ve çalışan bayanlara özel ofis ve işyerlerinde giyecekleri tarz ve modelde elbiseleri 2015 koleksiyonuna ekliyor.

Ülkemizde sadece 1 milyona yakın öğretmen bulunuyor. Yaklaşık 550 bine yakınını da bayan kabul edersek meb de çalışan bayan sayısı bile ciddi rakamlara ulaşıyor. Özel sektörle birlikte belkide 7 milyon çalışan bayanın olduğu ülkemizde iş sektöründe giyilebilecek elbise tunik ve ceketler konusunda ipekyol 2015 2016 sezonu koleksiyonunu bizler için güncelledi.

Tabiki tesettürlü bayanların da tercih edebilecekleri yada beğenmedikleri modellerde galeride yer alabilir. Tesettürlü bayanlar içinde ayrı bir çalışan tesettürlü bayanlar için elbise modelleri galerimiz olacak.

Şimdi sizleri ipekyol bayan ofis çalışanları elbise tunik ceket ve pantolon modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

İsterseniz ipekyol trençkot modellerine de BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İpekyolun güzel tarafı istersneiz resmi web sitesinden alışveriş yapabilir yada en yakın AVM ye gidip üzerinizde deneyerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hala 2015 sezonuna ait alışveriş yapmadıysanız ipekyolada uğrayın deriz :)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mayıs 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*