İnternetten ses gelmiyor çözümü,youtube facebook ses gelmiyor hatası çözümü

yorumsuz
631 views
İnternetten ses gelmiyor çözümü,youtube facebook ses gelmiyor hatası çözümü

İnternetten ses gelmiyor çözümü,youtube facebook ses gelmiyor hatası çözümü, internetteki videolardan ses gelmeme sorunu çözümü

 

İnternette düzgün kullananlar için gerçektende veli nimet. Elbette bazı durumlarda interneti kullanırken sorunlarla karşılaşmak ta mümkün. Özellikle son zamanlarda karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi internet videolarından ses gelmemesi. Bilgisayarınızdaki müzikleri açınca ses geliyor ama internetten youtube facebook veya başka sitelerdeki videolardan ses gelmiyorsa çözümü yazımızda sizlerle.

Bunun birçok çözümü var ama ben en kolay 2 tanesini yazmak istiyorum

 

internetten_ses_gelmiyor_videolardan_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Çözüm:

 

Sistem geri yükleyin. Bilgisayarınızın sistemini düzgün çalıştığı bir tarihe geri yükleyerek internetteki videolardan ses gelmeme sorununu çözebilirsiniz. Peki ama sitem geri yükleme nasıl yapılır?

A)  Bilgisayarınızdan Başlat’ı tıklayın , sırasıyla Tüm Programların, Donatılar’ın ve Sistem Araçları’nın üzerine gelin ve sonra Sistem Geri Yükleme’yi tıklayınız . Sistem Geri Yükleme başlar. Buradan bir tarih seçin. Seçtiğiniz tarihe bilgisayarınızın tarihi geri dönecektir.

 

2. Çözüm:

 

combofix programı. Bu programı internetten ücretsiz indirin kurun çalıştırın. Bilgisayarınızdaki virüsleri temizleyecek ve bilgisayarınızı onaracaktır. Bu sayede bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda internetteki videolardan ses geldiğini göreceksiniz.

 

 

eğer sizlerde internetteki videolardan ses gelmiyor diyorsanız ve böyle bir sorun yaşıyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

 

 

 

 

internette videolardan ses gelmiyor internetten izlediğim videolardan ses gelmiyor internetten açılan videolardan ses gelmiyor internetteki videolarda ses gelmiyor

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*