İBRAHİM SARAÇOĞLUCİLT KURULUĞUNA İYİ GELEN BİTKİLER

yorumsuz
1.105 views
İBRAHİM SARAÇOĞLUCİLT KURULUĞUNA İYİ GELEN BİTKİLER

İBRAHİM SARAÇOĞLUCİLT KURULUĞUNA İYİ GELEN BİTKİLER, Prf İbrahim Saraçoğlu Yulaf Samanı(Avena Sativa L.)

 

Cilt kuruluğu sadece bayanların değil erkeklerinde son yıllarda uğraştığı bir sorun haline gelmeye başladı. Bu durumda elbette ilk olarak mutlaka bir doktora başvurmalı vede tahliller yaptırmalısınız. Bunun yanında bitkisel tedavi için İbrahim Saracoğlunu‘nda TV den belirttiği bazı faydalı bitkiler bulunmakta. Bizlerde cilt kuruluğu için bu bitkileri kısaca tanıyalım ve nasıl kullanıldığına bir göz atalım.

Yulaf samanının cilt kuruluğuna iyi geldiğini bir televizyon programında belirten İbrahim Saraçoğlu yulaf samanı suyu ile cildi sildikten sonra yıkamamamız gerektiğini belirtti. Bu şekilde etkisinin daha da artarak cilt kuruluğuna iyi geleceğini belirtti.

yulkaf_samani_cilt_lekeleri_kasinti_iyi_gelen_ibrahim_saracoglu_bilgilerburada

Aynı zamanda yulaf samanı cilt kaşınmalarınada iyi gelmektedir. Eğer cildiniz kaşınıyorsa bir  su bardağı kaynamakta olan suyun içine bir yemek kaşığı yeşil yulaf ekleyiniz ve yaklaşık 5 dakka kaynattıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Cildiniz üzerindeki kaşınan yerlere sürün.

Yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra ılık su ile masaj yaparak temizleyiniz. Bu şekilde cilt kaşınması sorununuzdada azalma görülecektir. Ama tekrarlıyoruzki önce doktorunuzdan bilgi alınız.
 

 

 

ibrahim saraçoğlu cilt kurulugu,ibrahim saraçoğlu cilt kuruluğu cilt kuruluğu için maske cilt kuruluğu tedavisi cilt kuruluğu için ne yapılmalı cilt kuruluğu ve kaşıntı cilt kuruluğu için krem cilt kuruluğu bitkisel çözüm cilt kuruluğu nasıl anlaşılır

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*