ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü,Bitkisel Boy uzatma yöntemleri

yorumsuz
503 views
ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü,Bitkisel Boy uzatma yöntemleri

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü,Bitkisel Boy uzatma yöntemleri

 

Boy uzatmak için çocukluktan ergenliğe basketbol oynamak ve buna benzer sporlar yapmanın öneminden bütün doktorlar sıklıkla bahseder. Ama bunun yanında bazı hastanelerde de boy uzatma ile ilgili çalışmalar olduğunu duyuyoruz.

Aynı zamanda internetten İbrahim Saraçoğlu‘nunda bu konuda kürleri olduğunu gördük ve hemen blog sayfamıza ekledik. Sağlıklı yaşam konusunda tüm Türkiye’nin saygısını kazanan Saraçoğlundan boy uzatan kürü sizler için web sitemize ekliyoruz. Unutmamak gerekirki asıl boy uzaması ortalama 12 yaşları ile 23 yaşları arasında olur.

 

boy nasıl uzar bitkisel ibrahim saraçoğlu
boy nasıl uzar bitkisel ibrahim saraçoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boy uzatmasını sağlamak için uygulanan aynı zamanda tavsiye edilen Boy uzatma kürü 12 ile  22 yaşları arasında boy uzama süreci devam eden ve boy uzamasında sorun yaşayan kişilerin uygulayabileceği bir yöntemdir. Boy uzatma kürü 6 ay ile iki yıl kadar süre ile uygulanabilir.

 

HAngi yaş aralığında kaç CM uzar?22 yaşına kadar.

 

7 – 12 11 –     9
12 – 14 9 –     7
14 – 15 7 –     6
16 – 17 6 –     5
18 – 19 5 –     4
20 – 21 4 –     3
21 – 22 2 –     3
22-24 1 –     2

 

 

1. kural, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az üç  kere 200-250 gram buğulama veya ızgara olarak yemektir. BU balıklar boy uzatma konusundaoldukça besleyicidirler.

 

 

torik_baligi_boy_uzatir_bilgilerburada

Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için oldukça faydalıdır.

palamut boy uzatır
palamut boy uzatır

Çocuğunuza ONİKİ  yaşına kadar haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara ya da buğulamasını yaptıktan sonra derisini kaldırıp sırt kısmında bulunan siyah etli kısmını yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha hızlı uzamaya başladığını hayretle göreceksiniz.. 12 yaşından sonra bu kür yeterli olmadığından bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

 

İkinci kural ise, hiç bir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada 1  gün melisa çayı, erkek çocuklar ise YEŞİL biberiye çayı içerlerse iyi olur.

 

* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda dahi etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan sonra 1ay ara verip diğer 6 ay tekrar kullanılmalıdır. Sonuç için en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.

 

Not: Uygulamadan önce mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

ALINTIDIR:

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*