hurma yoğurt diyeti,Hurma diyeti 1 haftada 5 kilo verme

3 yorum
944 views
hurma yoğurt diyeti,Hurma diyeti 1 haftada 5 kilo verme

hurma diyeti ile kilo verme, 21 hurma ve yoğurt diyeti ile kilo vermeHurma diyeti 1 haftada 5 kilo verme, Hurma diyeti ile ayda 10 kilo verilir mi?

Hurma birçok derde deva. Hurmanın faydalarını saymakla bitiremeyiz. Aynı zamanda hurma zayıflamak içinde son zamanlarda kullanılmaya başlandı.

hurma_diyeti_gunde_1kiloverme_hafatda5kiloverme_bilgilerburada

Peki ama hurma diyeti ile günde 1 kilo yada haftada 5 kilo vermek mümkün mü?yada bunu sağlıklı olarak verebilir miyiz?Asıl önemli olan nokta sağlıklı bir şekilde kilo vermek. Peki şimdi gelelim hurma diyeti ile kısa sürede kilo vermeye.

Gerekli Olan Malzemeler:

  • Medine hurması (Günde 21 adet olacak kadar)

  • Yoğurt (yeterli miktarda )

Hurma diyeti Uygulanışı:

Günde en fazla 21 adet hurma yemenize izin var. Hurmalar elbette tek başıan değil. Hurmaların yanında yağsız yoğurtta yiyeceğiz.

7 gün bunu uyguladıktan sonra bir hafatda 5 kiloya yakın zayıflama hedefine ulaşmanız mümkün olacaktır.

günde 3 kere 3 öğün sabah öğlen vede  akşam 1 kase yoğurdun yanına 7 tane hurma yiyorsunuz. Ama dikkat etmeniz gereken bunun yanında başka bir besin tüketmiyorsunuz.

kimileri bu diyetin tek yönlü olduğunu söyleyebilir onunda nette şöyle bir açıklaması var. yogurtta bulunan kalsiyum, vitaminler ve proteinler ile hurmada bulunan A vitamini, D vitamini, B1 vitamini, B6 Vitamini, C vitamini ile Demir, potasyum, folat, magnezyum, çinko gibi mineraller, vücudunuzun dinç ve sağlıklı bir biçimde bu 7 günlük diyet süresini atlatmasında fayda sağlayacaktır.

Ama elbette bu 7 günlük diyetten önce mutlaka bir doktora başvurup öneri alınız. Doktor tavsiyesi olmadan diyet yapmayınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

hurma yoğurt diyeti,Hurma diyeti 1 haftada 5 kilo verme (3 Yorum)

  1. Gerçekten çok güzel ve faydalı bir yazı olmuş teşekkür ederiz annem ve ben yazdıklarınızı uygulamaya başladık bile :)