fatih tablet meb engeli kaldırma, Fatih Tableti General Mobile E-TAB 5 İnternet Engeli Kaldırma

yorumsuz
7.782 views
fatih tablet meb engeli kaldırma, Fatih Tableti General Mobile E-TAB 5 İnternet Engeli Kaldırma

fatih tablet meb engeli kaldırma,Fatih Tableti General Mobile E-TAB 5 İnternet Engeli Kaldırma,Meb General Mobile E-Tab 4 kısıtlandırmaları kaldırma,E tab 5 ROOTSUZ apk engelini kaldirma

 

Son haftalarda general mobile e-tab5 tabletler okullara tüm hızıyla dağıtılıyor. Öğrencilerin elbette ilk uğraşlarıda acaba bu tabletle evde meb dışındaki sitelere nasıl girebilirim oluyor. Öncelikli olarak şunu belirtelim devlet bu tabletleri bizlere eğitim amaçlı kitap olarak kullanmak için veriyor. Yani meb isteği dışında farklı sitelere girmeye çalışmak etik değil.

fatih_tablet_sifre-kırma

ama buna rağmen meb engelini aşmak isteyen vede aşanda yok değil. Peki ama bunu nasıl yapıyorlar? Şimdi buna göz atalım.

Örneğin face veya twitter a general mobile tabletle girmek isteyebilrsiniz ama şuanda bu pek mümkün değil. Sadece bazı ayarlar yaparak face ve twitter sitelerine tabletinizle girmek mümkün olacaktır.

En kolay çözüm google play den  meb engelini kaldıran yazılım indirmek. Oda google playe girin DNSET uygulamasını indirin ve face twitter programlarını gönül rahatlığı ile girin.Ama tabi face ve twitter sitelerini sadece eğitim amaçlı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

meb engeli kaldırma programsız meb engeli kaldırma dns meb engeli kaldırma eklentisi meb engeli kaldırma programı 2015 meb engeli kaldırma chrome meb engeli kaldırma programı 2015 meb engeli kaldırma mayıs 2016 meb engeli kaldırma vpn,2015 fatih general mobile e tab5 meb engeli nasıl kaldırılır, meb engelini kaldırma,okulda dağıtılan tabletlerde meb engeli nasıl kaldırılır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*