fatih projesi general mobile e-tab4 tablet giriş şifresini unutanlar

44 yorum
44.797 views
fatih projesi general mobile e-tab4 tablet giriş şifresini unutanlar

fatih projesi general mobile e-tab4 tablet giriş şifresini unutanlar, Tablet giriş şifremi unuttum, general mobile fatih tablet okulda dağıtılan giriş desen şifremi unuttum

Okullarda tabletler dağıtıldı. Öğrencilerde giriş şifresini değiştirmeye başladılar. Ama en büyük sorunlardan birisi tablet  giriş şifresini unutunca neler yapabiliriz. Özellikle giriş şifresini desen şifresi yapanların karşılaşabileceği bir soru şifre unutma.

Öncelikli olarak şifre unutan bir öğrenci ise yapması gereken okul formatör öğretmenine veya bu konu ile ilgilenen idareciye  bilgi vermek.

Gelelim şifre unutunca neler yapabileceğimize

1. yöntem: en kolay çözüm tablete reset atmak. Tablete nasıl reset atacağımızı sitemizde bulabilirsiniz. hatta hemen bu yazıyı tıklarsanız o sayfamız gelecektir.

2. yöntem: tablet şifremizi sürekli yanlış girdiğimizde bizden gmail hesabı ile giriş yapmamızı istiyor. Ama bu işlemi yaparken tableti ilk kez aktifleştiridiğimiz WİFİ ağında olamamız gerekiyor. Gmail hesabı ile giriş yapabilirseniz tabletiniz açılacaktır

Ama son güncellemeler ile tableti resetlesenizde ekran şifrenizin kalkmadığını göreceksiniz. Şuanlık formatör öğretmenler sorunlu şifresi unutulan tabletleri garanti kapsamında TELPA servise yollayabiliyorlar. Elbette yollamadan telpa servisten bilgi almakta mümkün.

TEPLA servis telefon numarası şöyle 4444309 no telefon ile telpa fatih tablet hattına ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

 

 

 Etiketler: piranha tablet şifremi unuttum,gm tablet şifremi unuttum,samsung tablet şifremi unuttum,probook tablet şifremi unuttum,tablet şifremi kırma,tablet şifre kırma,tablet pc şifremi unuttum,onyo tablet şifre unuttum,fatih tablet hack,fatih tablet root,fatih tablet özellikleri,fatih tablet ihalesifatih tablet oyun,fatih tablet facebook,fatih tablet format,fatih tablet 2015

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

fatih projesi general mobile e-tab4 tablet giriş şifresini unutanlar (44 Yorum)

  1. Ben okuduğum okuldan örgün eğitimden ayrıldım fakat. O okulda açık öğretimden devam ediyorum tapletime format attım ama şifreyi kaybettiğim için bulamıyorum ne yapabilirim.

  2. Ben arkadasimdan e tab 4 almistim arkadasim tasindi bende tablet yavasladi diye format attim ve kullanici adi ve şifre istiyor bunları nasil bulucam yoksa tablet kaldir at mi oldu( arkadasimda kullanici adini ve şifreyi bilmiyo)lütfen yardimci olur musunuz?

  3. ben tableti aldıgım okuldan ayrıldım sımdı tablettımı sıfırladım ve tc sıfre dıyo sıfreyı bılmıyorum nasıl alabılırım

  4. ben tabletime fotmat attım ve tc ve şifremi yazdım fakat giriş yapmıyorum am kesinlikle şifrem doğru ama tablet giriş yapamıyor neden ?