Fatih general mobile tablet güncelleştirme sonrası aktivasyon hatası

yorumsuz
906 views
Fatih general mobile tablet güncelleştirme sonrası aktivasyon hatası

Fatih general mobile tablet güncelleştirme sonrası aktivasyon hatası,Fatih Projesi GM tabletlerde aktivasyon hatası

 

Okullarda öğretmen ve öğrencilere Fatih projesi kapsamında General mobile tabletler dağıtıldı. Korkulduğu gibi büyük sorunlarlada karşılaşılmadı tabletlerde. Zaten sorun olursada garanti kapsamında çözülüyor meseleler. Ama son günlerde Fatih General mobile tabletlerde güncelleştirme yapıldıktan sonra tabletler  aktivasyon penceresine geliyor ve yeni aktivasyon kabul etmiyor. Yani okulda dağıtılan tabletinizde güncelleştirme yapıldıysa aktivasyon sorunu yaşamanız muhtemel.

 

fatih_tablet_reset_atma_format_atma_bilgilerburada

 

 

 

 

 

 

Eba şifrenizi ve TC kimlik numaranızı kabul etmiyor. Eba şifresini değiştirip tekrar denediğimizde sorun çözülmüyor. Fabrika ayarlarına çevirsek sorun yine çözülmüyor. Tablete nasıl reset attığımızı ve fabrika ayarlarına çevirdiğimizi daha önceki yazılarımızda anlatmıştık.

 

 

Sorun server’lardan kaynaklayormuş ve birkaç haftaya düzeleceği belirtiliyor. YAni bu sorunla karşılaşanlar garantiye yollamadan 1 hafta kadar beklemelerimi tavsiye ediyorum. Çünkü okullarda birçok öğrenci ve öğretmenin tabletinde bu sorun oluşmaya başladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*