Facebook çok yavaş,face neden açılmıyor, twitter çok yavaş

yorumsuz
612 views
Facebook çok yavaş,face neden açılmıyor, twitter çok yavaş

Facebook çok yavaş,face neden açılmıyor. twitter çok yavaş

twitter-ve-facebook-yavasladi_neden_bilgilerburada

Özellikle son haftalarda face ve twitter oldukça yavaşladı. Kimilerine göre bu göre ise sunucularla ilgili bir sorun. Şuan itibari ile facebook veya twitter da kapanma söz konusu değil ama yavaşlık var. Yetkililer nedenini araştırdıklarını belirttiler. Nedeni birkaç gün içerisinde belli olacak.

 

 

twitter yavaşladı 2015 facebook yavaşladı ne yapabilirim facebook yavaşladı çözüm facebook yavaşladı 2016 internet yavaşladı

facebook açılmıyor,facebooka giremiyorum,facebook neden açılmıyor,facebooka neden gıremıyorum,facebookta sorun mu var,facebook a neden giremiyorum,facebook kapandimi,facebook a giremiyorum,facebook giriş sayfası açılmıyor,facebook giremiyorum Etiketler: Face açılmıyor, face neden açılmıyor, Facebook, Facebook girilmiyor, Facebook girmeme nedeni, Facebook hata veriyor, Facebook Kapandı mı?, facebook mobil açılmıyor, Facebook Neden Açılmıyor?, Facebook Neden Kapalı? Kaynak: http://www.eneger.com/facebook-acilmiyor-7-mart-2012/#ixzz3p0qZooO5 Bu yazı yukarıdaki linkten alınmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*