EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası daha önceden kayıt edilmiştir Hatası ve çözümü

1 yorum
3.764 views
EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası daha önceden kayıt edilmiştir Hatası ve çözümü

EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası daha önceden kayıt edilmiştir Hatası ve çözümü,fatih projesi general mobile tablet Eba.017 hata mesajı ve çözümü

 

 

eba tablet hata kodlarını daha önce bir yazımızda eklemiştik. Fakat EBA.017 hata kodu gerçekten uğraştırıcı ve farklı bir hata. tablet başkası adına kayıtlı çıkıyor ise bu sorunun çözümünü şu şekilde gerçekleştirebiliriz.

fatih-tablet-eba-017-hata-mesaji-cozumu-bilgilerburada

Öncelikli olarak bir tableti garantiye yolladığınızda veya siz fabrika ayarlarına çevirdiğinizde tekrar aktifleştimeniz gerekiyor. Bu esnada Tablette şöyle bir hata mesajı çıkıyor. Bu tablet … isimli ve şu TC no ile daha önceden kayıt edilmiştir. Yani tablet başka kişi adına çıkıyor. Bikaç kez resetlesenizde sorun çözülmüyor.

 

Tabletlerde oluşan ve başka kişi adına kayıtlı gözüken bu sorunu çözmek için şu adreslere konuyu mail atarsanız onlar sistemden tabletin kaydını silerek size yardımcı oluyorlar.

 tablet@eba.gov.tr ve destek@eba.gov.tr

 

Bu adreslere kurum maili ile mesaj atın ve tablet seri numarasını öğrenci TC kimlik nosu gibi bilgileride bildirin. Ve sorunun çözümünü bekleyin. eğer tabletinizde EBA 017 hata kodlu mesaj alıyorsanız bu yöntemle çözüme ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

EBA.017 : TC kimlik numarası ve/ya seri numarası daha önceden kayıt edilmiştir Hatası ve çözümü (1 Yorum)