Dolce&Gabbana 2012 Sonbahar-Kış

yorumsuz
463 views
Dolce&Gabbana 2012 Sonbahar-Kış

Bianca Balti’yi Dolce&Gabbana kampanyalarında görmeye alıştık. Ünlü model; markanın 2012 sonbahar/kış mücevher koleksiyonu için tekrar kamera karşısına geçiyor.

dolce-gabbana-2012-sonbahar-kis
Güneşli bir havada ve bol çiçekli ve ağaçlıklı bir bahçede çekilen görsellerde Bianca Balti bir güneş gibi parlıyor. Kalın kaşları, mavi gözleri ve dolgun dudaklarıyla; ünlü modelin bu markayla uyumunun çok iyi olduğunu düşünüyoruz.

Görsellerde bir erkek modelin Bianca Balti’ye eşlik ettiği görülürken, Bianca siyah elbisesiyle çok çekici görünüyor. Meyvelerin ve meyve ağaçları fotoğraflara doğal ve temiz bir görüntü veriyor.

Dolce’nin ışıltısı adlı kampanya; Giampaolo Sgura tarafından çekiliyor. Görsellerde ünlü modeli ışıltının bir tamamlayıcı olan altın aksesuarlarla görüyoruz. Dolce&Gabbana’nın 2012 Sonbahar/kış koleksiyonu, ikonograf ve geleneksel el sanatlarını yansıtıyor.

Koleksiyonda altınlar, inciler ve yakutlar yer alıyor. Bu parçalar diğer markaların mücevherleri arasından sıyrılıyor ve fark yaratıyor. Eskilerde kalan halka küpeleri tekrar bize sunan marka; vintage görünümlü küpe ve kolyeleriyle günümüze renk katıyor. Genelde takım olarak kullanılabilen takılar yaratan Dolce&Gabbana koleksiyonundaki takılar sade fakat olağanüstü güzellikte.

Şans getirdiğine inanılan ve nazardan önleyen şekillerden ilham alan Dolce&Gabbana’nın koleksiyonunda anahtarlar, at nalları ve kalpler yer alıyor. Fazla abartıdan uzak ama yine de gösterişli olmak isteyenler için bu koleksiyon adeta ilaç gibi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*