diz ağrısına ne iyi gelir

yorumsuz
807 views
diz ağrısına ne iyi gelir

Diz ağrısı bitkisel tedavi,Diz ağrısı nasıl geçer

Diz ağrısının sadece yaşlılarda olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Genç yaşlarda da kendini gösteren diz ağrısı eğer ilerlerse çekilmez acılara dönüşebilir. Özellikle ters hareketlerle kendini gösteren diz ağrısı bunun yanında dizlerde oluşan sıvı kaybıyla da ağrılara neden olur. Peki ama diz ağrısı neden olur ve nasıl tedavi edilir.

Diz kapağında bulunan sıvının azalması sürtünmeyi de tetikleyerek genelde diz ağrılarına neden olur. Bu durumda ilk yapmanız gereken şey bir doktora gidip film çektirmek ve tedavi olmaktır.

Peki ama doktora gittiniz bunun yanında bitkisel tedavi de istiyorsunuz o zaman ne yapmanız gerekli? Elbette diz ağrıları için bazı bitkisel rahatlama yöntemleri var. Şimdide bunlara deyinelim bakalım. İlk önce doktorunuzdan bilgi almanız elbette tavsiye edilir.

Ağrısı azalmak için BUZ tedavisi

Diz ağrılarını azaltmak için buz tedavisi uzun yıllardır kullanılır. Sporcularında vazgeçilmezi olan buz tedavisi için önce uzanın ve buz torbasını 20 dk boyunca dizinize uygulayın. Ağrınızın hafiflediği göreceksiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*