Buse Terim Nasıl Zayıfladı

yorumsuz
228 views
Buse Terim Nasıl Zayıfladı

Fatih Hocamızın güzide kızı Buse Terim her daim gündemde olan ve milyonların takip ettiği, sevilen birisi. Durum böyle olunca kilo alıncada kilo verincede haber oluyor. Şimdi gelelim Busenin nasıl bu kadar kilo verdiğine.

Öncelikle şunu belirtelim ki Buse hanım, hamile kalınca kilo aldı buda gayet normal. Kesinlikle eleştirilecek birşey olmasın

Buse Terim, “Bazı sağlıksız alışkanlıklarımı da değiştirdim. Türk kahvemi, çayımı artık şekersiz içmeye başladım. Normal sütü badem sütüne çevirdim, evde kendi sağlıklı tatlılarımı yapmaya başladım” dedi.

En kritik noktanın saat 18:00’den sonra hiçbir şey yememesinin altına çizen Terim, aralıklı oruç yöntemin kendisine çok iyi geldiğini ancak herkeste bu kadar etkili olamayacağını da belirtti.

Eşine de teşekkür eden Terim, “O zaten yıllardır bu sistemi uyguluyordu. İki öğün besleniyordu, 18.00’den sonra hiçbir şey yemiyordu. Hatta bazen diyordum ki “Hiçbir şey yemiyorsun ne olacak bu böyle?” diye ama şimdi ben ondan daha az yiyorum ve aynı sistemi uyguluyoruz. Beni teşvik etti. Aynı spor salonlarına gidiyoruz, aynı hocalarla çalışıyoruz. Onun da hakkını yiyemem” dedi.

Neticede oldukça hatrı sayılır kilo veren Buse Terim’i tebrik ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*