Bu tarz benim elbiseleri, 6. hafta bu tarz benim elemeleri

yorumsuz
847 views
Bu tarz benim elbiseleri, 6. hafta bu tarz benim elemeleri

Bu tarz benim elbiseleri, 6. hafta bu tarz benim elemeleri

 

Show tv’nin ilgi ile izlenen vede kavgaları ile gündemden düşmeyen programı Bu tarz benimde 6. hafta elemeleri gerçekleşti. Yine bol kavgalı geçen gecede bakın elelen kim oldu.?

Ekranların en sevilen moda-tarz yarışması Bu Tarz Benim de altıncı hafta eleme gecesinde yine heyecan doruktaydı ve en çok izlenen tv  programlarında üst sıralara yerleşti. Bu hafta gerçekten çok heyecanlıydı çünkü arkadaşları tarafından sürekli elenmesi istenen Nur bozar ve özlem taç almıştı ve jürüden düşük puan almadıkları sürece elenmiceklerdi. Aycan-Nurcan Şencan kardeşler geceye gerçekten çok güzel hazırlandılar özelliklede Tarkan taklidi gerçekten görülmeye değerdi ve jüriden de tam not alarak eleme gecesini başarıyla tamamladılar. En kötü perfonmans ise Özlem Özdene aitti ve jüriden de en düşük puanı alarak elenmek için ortaya gelen iki isimden biri oldu taç almasına rağmen. Elenmesi için arkadaşları tarafından önerilen diğer isim ise Ayşenur Balcı oldu.

 

Hande Yener taklidi yaparak güzel bir perfonmans gösterdi üstelik lenslerini de çıkarttı ve çoğu insan tanımakta zorlandı ve çokta güzel olmuştu ama bu bütün çabaları fayda etmedi çünkü hafta içi artık gitmek istediğini kendisi söylemişti ve arkadaşlarının hepsi de onun adını verdiler.Jüri önünde oylamaya kaldığında Uğurkan Erez, Kemal Doğulu Özlemin ismini verdi Ivana Sert ve Cenk eren ise Ayşenuru söyledi gitmesi için son karar Nur Yerlitaşa kaldı ve oda Ayşenur Balcının gitmesini doğru buldu. Jüri böylece Ayşenur Balcı’nın gitmesine karar verdi ve 25 ekim gecesi elenen ve 100 bin liraya hayallerine veda eden isim Ayşenur Balcı oldu…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*