bel fıtığına iyi gelen bitki ısırgan otu

yorumsuz
4.310 views
bel fıtığına iyi gelen bitki ısırgan otu

bel fıtığına iyi gelen bitki ısırgan otu,bel fıtığını nasıl bitkisel yolla çözebiliriz,ısırgan otunun faydaları nelerdir?

 

Ülkemizde neredeyse insanların çoğunda bel fıtığı azda olsa bulunmaktadır. Bunun bitkisel çözümü elbette mevcuttur. Bel fıtığına en iy gelen noktalardan birisi ısırgan otudur. Isırgan otunu sabah akşam 15 dakika yakı şeklinde fıtık bölgenizin üzerine koyun ve tülbent havlu benzeri bir şeyle sarın. Bu yöntemle ısırgan otuyla fıtık bölgenize doğal yakı yapacak ve tedavi sürecinde olumlu etkisi olduğunu göreceksiniz.

Fıtık tedavisinde ısırgan otunu ihmal etmeyin yabana atmayın deriz. Sadece bel fıtığında değil boyun fıtığında da oldukça etkilidir.

ısırgan-otunun-faydaları_fıtık_tedavisi_bilgilerburada

Isırgan otunun faydaları saymakla bitmez elbette ama özellikle bel fıtığı olanlara tavsiyemiz fıtık bölgesine ısırgan otu sarmaları ve bunu sabah akşam denemeleri. Olumlu sonucu gözlemleyeceklerdir.

 

 

 

 

 

ayrıca ısırgan otunun faydalarını şöyle sıralayabiliriz.

 

Bağışıklık sistemini güçlendirir ısırgan otu; vücudu kansere karşı koruyor,romatizmaya iyi geliyor, kanı temizler. Isırgan otunu tatmadıysanız mutlaka deneyinn….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Mart 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*