anniesa hasibuan Tesettür Gelinlik Modelleri, 2017 2018 anniesa hasibuan gelinlik Koleksiyonu

yorumsuz
840 views
anniesa hasibuan Tesettür Gelinlik Modelleri, 2017 2018 anniesa hasibuan gelinlik Koleksiyonu

anniesa hasibuan Gelinlik Modelleri, 2017 2018 anniesa hasibuan gelinlik Koleksiyonu, anniesa hasibuan Tesettür Gelinlik modelleri

anniesa hasibuan şık abiye ve elbise tasarımlarının yanına kapalı bayanlara özel harika modellere de gelinlikleride ekledi. Durum böyle olunca anniesa hasibuan kalitesine ulaşmak isteyen bayanlar bu markaya yöneliyorlar. Ülkemizde çokça da tercih edilen yüksek kalite, özgün modeller vede ihtişamlı gelinlikler anniesa hasibuan markasında bir arada bulunuyor.

Peki ama biz bu markayı neden daha önce duymadık diyorsunuz belkide. Sebebi Endonezya’dan dünyaya yayılan bir marka olması ve ülkemiz pazarına yeni girmesi. Öyle ki Newyork moda haftasında bile kendine yer bulan bu şık koleksiyon artık ülkemizde de mağazalarda yerini alacak. Yada daha öncesinde modanisa gibi web sitelerinde erkenden satışa sunulacaklar.

Gelinlik modellerinin yanı sıra harika abiye ve elbise modelleride gün yüzüne çıktı. 2017 2018 anniesa hasibuan elbise modellerini incelemek için lütfen diğer yazımızı TIKLAYINIZ.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*