Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor!

yorumsuz
375 views
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları başlıyor!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, 2001 yılından beri farklı ülkelerden gelen üniversite ve dil okulları ile yurtdışına eğitime gitmek isteyenleri buluşturuyor!

Türkiye’nin en büyük yurtdışı eğitim organizasyonu olan Akare, yılın ilk fuarını 2-9 Mart tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya olmak üzere 4 büyük şehirde gerçekleştirecek.
Farklı ülkelerde eğitim görmek isteyenler için düzenlenen Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nın öğrencilere sunduğu en büyük fırsat, Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, İsviçre, Avustralya, Norveç ve Macaristan gibi ülkelerden gelen okulların kayıt yetkilileri ile yüz yüze tanışma ve aşağıdaki konularda bilgi alma imkanı:

akare-yurtdisi

Dil Kursları
• Lisans Programları
• Yüksek Lisans Programları
• Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
• MBA Programları
• Doktora Programları
• İş İngilizcesi Programları
• Sınav Hazırlık Kursları

Ücretsiz İK Eğitimleri ve Yurtdışı Eğitim Seminerleri
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları İK sponsoru CVyolla.com, 2-3 Mart 12:00-13:00 saatleri arasında İstanbul fuarında düzenleyeceği ücretsiz İK eğitimlerine katılan herkese sertifika verecek. Ayrıca fuar ile aynı anda, farklı bir salonda devam edecek seminerlerde ise başta üniversite ve konsolosluk yetkilileri olmak üzere uzmanlar, yurtdışında üniversite eğitimi ve başvuru şartları, vize, burslar, ülkelere göre eğitim sistemleri ve yurtdışında dil eğitimi gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapacak.

Katılımcı Okullardan Fuar Ziyaretçilerine Özel Yüzlerce Burs
Fuara katılan okulların bir kısmı kendilerini ziyaret eden öğrencilere binlerce dolar değerinde burs imkanı sunuyor. Fuarın web sayfasında duyurulacak olan bu burslara hak kazanmanın farklı şartları olacak.

10 Kişiye Asus Tablet ve İlk Gelen 150 Kişiye Sürpriz Hediyeler
Yılın en önemli yurtdışı eğitim fuarı olan Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’na giriş ücretsiz. Okulların fuar ziyaretçileri için özel olarak verdiği burs ve indirim imkanlarından faydalanmak, 10 adet Asus tabletten birini ve Akare’nin her şehirde fuar ilk gelen 150 kişiye vereceği sürpriz hediyeleri kazanabilmek için tek yapılması gereken ise akare.com.tr adresinden online davetiye almak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Mart 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*