ADATA cep telefonuna ve tablete takılabilen flash bellek

yorumsuz
1.232 views
ADATA cep telefonuna ve tablete takılabilen flash bellek

AKILLI CEP TELEFONU, TABLETLERE TAKILABİLEN FLASH BELLEKLER VE ÖZELLİKLERİ

Günümüzde cep telefonu ve tablete flash bellek takılmıyordu. Taki aidata cep telefonu ve tablete takılan flash bellek üretene kadar. ADATA DashDrive Durable UD320 modeli ile flash bellek dişse yada ıslansa bile kolay kolay içindeki verilere birşey olmuyor. Bunun en önemli özelliklerinden birisi de içindeki çipin COB-Chip-on-Board olması. flash belleklerde tıpkı RAM belleklerde olduğu gibi ömür boyu garanti vermeside cabası aynı

cep telefonuna takılan flash bellek
cep telefonuna takılan flash bellek

zamanda. Tabi ömür boyu garanti olsada en büyük sorunlardan birisi flah belleklerin kaybolması yada çalınmasıdır. Bu gibi durumlar dada adata flash bellekler içindeki verileri cep telefonlarına yedekleyebiliyor ve sonrasında bu verilere ulaşabiliyorsunuz. Oldukça kullanşlı olan bu özellikler çok yakın gelecekte birçok flash bellek markası tarafından da tercih edilmeye başlayacak gibi.

ADATA UD320 USB flash bellek birçok cep telefonu ilede uyumlu. Bu sayede flash bellekteki verileri rahatlıkla yedekleme şansı buluyorsunuz.

Kısaca ADATA flash belleğin teknik özelliklerine bakmak gerekirse

–    16GB ve 32GB kapasite seçeneği
–    Siyah dış yüzey
–    USB 2.0
–    40 x 15 x 8 mm boyutlarında,
–    8 gr ağırlık
–    Windows XP, Vista, 7, 8; Mac OS 9.x ve üzeri; Android 4.2 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumlu

Fiyat konusunda birşey yazmıyoruz çünkü her geçen gün flash bellek yani elektronik ürün fiyatları düşmekte. Ama oldukça uygun fiyatlı olduğunu söylemek münkün.

adata-tablete-uyumlu-takilan-flash-bellek

Bu flash belleğin güzel özelliklerinden biriside verileri akıllı telefonlar aracılığı ile paylaşmanında münkün olması. Şuanda 16 GB ve 32 GB kapasiteli sürümleri mevcut olan bu flash bellekler yakın bir gelecekte kapasite artırımına gidecek gibi duruyor.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*