8.sınıf matematik performans değerlendirme ölçeği

yorumsuz
766 views
8.sınıf matematik performans değerlendirme ölçeği

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 8. SINIFLAR MATEMATİK DERSİ 2. DÖNEM PERFORMANS GÖREVLERİ

2014 – 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI … SINIFI MATEMATİK DERSİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÖLÇEĞİ

Matematik dersi 8. sınıfa yönelik  performans ödevi değerlendirme ölçeğini internetten derleyerek sitemize ekledik. eklediğimiz performans değerlendirme ölçeği 2014 2015 eğitim-öğretim sezonu 2. dönemde kullanılabilir niteliktedir. Eğer sizlerinde elinde proje performans değerlendirme ödevleri ve taslakları mevcutsa sitemize yollayabilirsiniz ve bizlerde buraya ekleriz. Sitemizden indirdiğiniz matematik proje performans değerlendirme ölçeğini kullanabilmek için office word programı yeterlidir. Sizler word programı ile indirdiğiniz dosyayı açıp istediğiniz değişiklikleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden döküman indirmekte çok kolay. Belirtilen linke tıklayarak anında dökümanı bilgisayarınıza indirmeniz mümkün hemde hiç beklemeden.

Matematik dersi performans görevlerinin olduğu ve sayfanın alt kısmında da matematik dersi performans değerlendirme ölçeğinin bulunduğu görevler kağıdını indirmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli. Birçok öğretmen ve öğrencinin işine yarayacak bu döküman sizlerle.

8-sınıf-performans-ödev-tutanağı-çizelgesi-2015

 

 

Etiketler: 2014-2015 8.sınıf matematik performans ödevi değerlendirme ölçeği indir, 2.dönem 8.sınıf matematik performans ödevi değerlendirme ölçeği  yükle , 2014-2014 2.dönem 8.sınıf matematik performans ödevi değerlendirme ölçeği çalışması, 8.sınıf matematik performans ödevi değerlendirme ölçeği örneği 2014-2015

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*