2015 Dresuar Modelleri, yeni tarz klasik modern dresuar koleksiyonu

yorumsuz
2.349 views
2015 Dresuar Modelleri, yeni tarz klasik modern dresuar koleksiyonu

2015 Dresuar Modelleri, yeni tarz klasik modern dresuar koleksiyonu, 2015 dresuar ayna modelleri,Klasik dreasuar modelleri

Dresuar kelimesi yeni yeni hayatımıza giren bir kavram. gerçi yıllardır ta Osmanlıdan beri kullanılan bir aksesuar. Bunun Türkçe karşılığı evlerin kapı önlerinde bulunan komidin ve ayna olarak özetleyebiliriz. genellikle klasik döşenmiş evlerde yaygın olarak gördüğümüz ama galerimizde de fark edeceğiniz gibi artık spor tarzda da bulunan dresuarlar birçok kadın tarafından beğeniliyor ve tercih ediliyor.

Dreasuar kelimesi bariz şekilde de anlaşıldığı gibi Fransızca’dan dilimize geçen bir kavram. genellikle resimlerden de göreceğiniz gibi çekmeceli modelleri bulunmaktadırr. Artık eskitme ve klasik modelleride oldukça rağbet görmekte.

Eğer sizlerde evinizin girişinde bir eksiklik hissediyorsanız bir dreasuar takımı edinin deriz. Ama dresuar aynasız olmaz ayna ile birlikte takım yapmaya da özen gösterin. Bizlerde galerimize 2015 dreasuar aksesuar modellerini ekliyoruz. Beğeneceğinizi ve sizlere fikir vereceğini düşünüyoruz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*