2015 bayan kısa saç modelleri, yeni tarz bayan kısa saç trendleri

yorumsuz
1.441 views
2015 bayan kısa saç modelleri, yeni tarz bayan kısa saç trendleri

2015 bayan kısa saç modelleri, yeni tarz bayan kısa saç trendleri

 

Bayanların vazgeçemedikleri saç tiplerinden biriside kısa saçtır. Ama nedense kısa saç kesimi genelde biraz daha cesur bayanlar tarafından tercih edilir. Her bayan saçlarına kıyıpta kısa saçı tercih etmez. Durum böyle olunca bizlerde 2015 bayan kısa saç modellerinden derlediğimiz bir galeriyi sayfamıza ekliyoruz.

Kısa saç dünyada da özellikle Hollywood oyuncuları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özel davetlerde vede filmlerde kısa saçlı ünlü oyunculara vede şarkıcılara rastlamak mümkün. Durum böyle olunca da bu akım tüm dünyaya yayılıyor ve çoğu bayan bir ünlüyü baz alarak onu taklit ederek saç kestirme yoluna gidiyor. Hatta öyle ki çoğu yerli yabancı şarkıcı vede sanatçı ile özdeşleşen kısa saçlar bile var. Rihanna buna bir örnek.

Özellikle yuvarlak ve uzun yüz tipine sahip bayanların daha çok tercih ettiği kısa saç modelleri kahküllede kombin yapılabiliyor. Hatta 2015 ilkbahar yaz aylarında kısa saç kesimi bayanlar arasında çok daha fazla moda haline geleceği belirtiliyor. Yani 2015 yazının saç kesim modası arasında kısa saçlarda yerini aldı bile şimdiden.

 

 

 

2015 saç renkleri,2015 kış modası,2015 kısa saç modelleri kız,2015 saç kesim modelleri bayan,kısa saç toplama modelleri,yuvarlak yüze kısa saç modelleri
2016 kısa saç modelleri

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*