2014 bayan tulum modelleri, bayan tulum modelleri 2015 ilkbahar yaz

yorumsuz
2.937 views
2014 bayan tulum modelleri, bayan tulum modelleri 2015 ilkbahar yaz

DÜĞÜN VE DAVETLİK BAYAN TULUM MODELLERİ, 2015 İLKBAHAR YAZ BAYAN TULUM ÇEŞİTLERİ,BAYAN TULUM MODELLERİ, ÜNLÜLER VE GİYDİKLEİR TULUMLAR, KOT BAHÇIVAN TARZI BAYAN TULUMLAR, TULUM NASIL DİKİLİR, TULUM ÇEŞİTLERİ

 

Moda her geçen gün gelişen yenilene bir tarza sahip. Son yıllarda popülaritesini artıran bir akımda tulum modelleri. tulum derken bayan tulum olarak da düzeltmekte fayda var. Öyle ki eskiden tulumu erkekler işte çalışırken giyerlerdi. En bariz örneği de bahçıvan tulum olsa gerek. Ama günümüzde özel günlerde düğünlerde davetlerde bayanların tercihi haline geldi tulumlar. Elbette bu tarz tulumların abiyelerden çokta farkı yok. Artık Holywood dahil birçok ünlü davetlerde kokteyllerde şık tulumları tercih ediyorlar. Bizlerde 2015 bayan tulum modellerini derliyor ve sayfamızdaki galerimize ekliyoruz.

Galerimizde bayanların günlük yaşamda giyebileceği tulumlardan özel davetlerde düğünlerde giyebileceği tulum modellerine kadar geniş bir arşiv bulunmakta. hatta leopar desenli bayan tulum modellerini tercih edenler için bile bikaç model mevcut.

Ama galiba bayan tulum modellerinde en çok tercih edilen siyah abiye tarzı tulumlar ile kot bayan tulum modelleri

Eğer terziliğiniz varsa ve tulum dikmek istiyorsanız bu modelleri örnek olarak kullanmanız da mümkün. Bazı eklediğimiz tulum modellerini de kilolu bayanlar tercih edebilir. Büyük beden abiye tarzı tulum modelleri de mevcut galerimizde.

2014 ilkbahar yaz bayan tulum modelleri galerimizde sizlerle.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*